← 2019 F1
2020 F1

Sezon İstatistikleri

2021 F1 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.
Pol Pozisyonu
En Hızlı Tur
Sprint Galibiyeti
  • Veri yok
Sıralama Birinciliği
Sprint En Hızlı Tur
  • Veri yok

SürücüToplam
Sergio Pérez88610111012126818-25-
Lance Stroll-6122812215----2-151
Kevin Magnussen--1--------------
Pietro Fittipaldi--
Nicholas Latifi-----------------
George Russell---------------3-
Kimi Räikkönen--------2---2----
Antonio Giovinazzi2---------1-1----
Sebastian Vettel1-81-6--1--1-15---
Charles Leclerc18--1512---4861210121--
Pierre Gasly6--6-2425-2810--8-4
Daniil Kvyat-1--1--264--12--6-
Daniel Ricciardo-4412--13812101521516107
Esteban Ocon4--84-104-6-4--2182
Lando Norris1610-10216128---4512110
Carlos Sainz1032--8-18--10861010128
Max Verstappen-151819251815--181915-819-25
Alexander Albon-121041048-151---615812
Lewis Hamilton1225262519252572615252626252515
Valtteri Bottas251815-151618101826-1818-4418
Jack Aitken-
Romain Grosjean----------2----
Nico Hülkenberg-64

SürücüOrtalama
Sergio Pérez617448464951135515
Lance Stroll9133665987131215113108
Kevin Magnussen1615161617162015201815191716181617
Pietro Fittipaldi2019
Nicholas Latifi2018152018191920191918201920201720
George Russell171212151518151918141714131814218
Kimi Räikkönen191620182014161413201916188171916
Antonio Giovinazzi1819191719201818171714172010161414
Sebastian Vettel111051012111417141511151412111313
Charles Leclerc71164891313511447141249
Pierre Gasly128101171012101691294158910
Daniil Kvyat1314171416121111121213138171067
Daniel Ricciardo1091185134785610556712
Esteban Ocon145149111561210771112771111
Lando Norris4685108106118889119154
Carlos Sainz8397137739610710131586
Max Verstappen32734335323332331
Alexander Albon571312965941056644125
Lewis Hamilton2111211111212613
Valtteri Bottas14221222231219212
Jack Aitken18
Romain Grosjean15-18191417171615161618161919
Nico Hülkenberg13320

SürücüOrtalama
Sergio Pérez---------------
Lance Stroll----------------
Kevin Magnussen-----------------
Pietro Fittipaldi--
Nicholas Latifi-----------------
George Russell-----------------
Kimi Räikkönen-----------------
Antonio Giovinazzi-----------------
Sebastian Vettel-----------------
Charles Leclerc-----------------
Pierre Gasly-----------------
Daniil Kvyat-----------------
Daniel Ricciardo-----------------
Esteban Ocon-----------------
Lando Norris-----------------
Carlos Sainz-----------------
Max Verstappen-----------------
Alexander Albon-----------------
Lewis Hamilton----------------
Valtteri Bottas-----------------
Jack Aitken-
Romain Grosjean---------------
Nico Hülkenberg---

SürücüOrtalama
Sergio Pérez---------------
Lance Stroll----------------
Kevin Magnussen-----------------
Pietro Fittipaldi--
Nicholas Latifi-----------------
George Russell-----------------
Kimi Räikkönen-----------------
Antonio Giovinazzi-----------------
Sebastian Vettel-----------------
Charles Leclerc-----------------
Pierre Gasly-----------------
Daniil Kvyat-----------------
Daniel Ricciardo-----------------
Esteban Ocon-----------------
Lando Norris-----------------
Carlos Sainz-----------------
Max Verstappen-----------------
Alexander Albon-----------------
Lewis Hamilton----------------
Valtteri Bottas-----------------
Jack Aitken-
Romain Grosjean---------------
Nico Hülkenberg---

SürücüOrtalama
Sergio Pérez617448474951135519
Lance Stroll9123665986121215113108
Kevin Magnussen1615-1417162015201815191713181520
Pietro Fittipaldi2017
Nicholas Latifi20181518181919201920182019-201618
George Russell17111220151815191813171413-14216
Kimi Räikkönen191620162014161413191916188171815
Antonio Giovinazzi1819191519201818171714172010161414
Sebastian Vettel111051011111417141411151411111313
Charles Leclerc714648913135104471212412
Pierre Gasly12710117101210169129419899
Daniil Kvyat1313171916121111121113138161067
Daniel Ricciardo1081185134785610556711
Esteban Ocon145149141561210771112771110
Lando Norris3985108106118889149194
Carlos Sainz8397127739610710151586
Max Verstappen22734335323332331
Alexander Albon461312965941556644125
Lewis Hamilton5111211111212613
Valtteri Bottas14221222231219212
Jack Aitken17
Romain Grosjean15--171317171615161618161719
Nico Hülkenberg13320

SürücüOrtalama
Sergio Pérez66751010544762181-
Lance Stroll-7496493---139-310
Kevin Magnussen-1210--1517--121316-17171518
Pietro Fittipaldi1719
Nicholas Latifi1117191519181611-16141811-14-17
George Russell-1618121817-141118-14-1612915
Kimi Räikkönen-111517151412139141211915151412
Antonio Giovinazzi91417141716-16-11101510-161316
Sebastian Vettel10-61012713-10131110123131214
Charles Leclerc2-1134-14-86745410-13
Pierre Gasly715-711981-965-136118
Daniil Kvyat121012-101211978151941211711
Daniel Ricciardo-8841411464539310757
Esteban Ocon8-14681358-7-8-11929
Lando Norris3513591074615-13884105
Carlos Sainz59913136-2--5675546
Max Verstappen-322123--223-62-1
Alexander Albon1345858615310-12157364
Lewis Hamilton4111211713111113
Valtteri Bottas12311332521-2214882
Jack Aitken16
Romain Grosjean-13161616191512121791714--
Nico Hülkenberg-78

Sürücü Puanları