Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Sergio Pérez1.227%1.244%1.488%1.263%
Lance Stroll1.368%1.498%1.473%1.486%
Kevin Magnussen3.037%3.075%3.990%3.129%
Pietro Fittipaldi3.456%3.456%
Nicholas Latifi3.445%3.587%5.199%3.571%
George Russell2.587%2.702%3.605%2.717%
Kimi Räikkönen3.049%2.988%3.246%3.205%
Antonio Giovinazzi3.021%3.394%3.277%3.194%
Sebastian Vettel2.023%2.152%2.344%2.106%
Charles Leclerc1.472%1.715%1.902%1.586%
Pierre Gasly1.543%1.608%2.146%1.665%
Daniil Kvyat1.903%2.127%3.072%2.081%
Daniel Ricciardo1.353%1.327%1.594%1.446%
Esteban Ocon1.647%1.534%1.932%1.768%
Lando Norris1.444%1.531%1.751%1.536%
Carlos Sainz1.421%1.640%1.799%1.523%
Max Verstappen0.541%0.540%0.668%0.625%
Alexander Albon1.355%1.308%1.541%1.476%
Lewis Hamilton0.026%0.000%0.322%0.038%
Valtteri Bottas0.124%0.079%0.500%0.179%
Jack Aitken2.838%2.838%
Romain Grosjean3.020%2.996%4.504%3.074%
Nico Hülkenberg2.401%2.239%