Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Nikita Mazepin3.969%3.984%4.665%4.194%
Mick Schumacher3.247%3.333%3.633%3.336%
Kimi Räikkönen2.559%2.503%3.131%2.815%
Antonio Giovinazzi2.027%2.073%2.625%2.187%
Nicholas Latifi2.643%2.921%2.901%2.806%
George Russell1.868%2.165%2.034%2.032%
Max Verstappen0.177%0.216%0.259%0.223%
Sergio Pérez0.805%0.956%1.052%0.932%
Sebastian Vettel1.705%1.754%1.948%1.835%
Lance Stroll1.927%1.932%2.230%2.028%
Daniel Ricciardo1.277%1.469%1.482%1.404%
Lando Norris0.760%1.009%0.917%0.890%
Charles Leclerc0.897%1.015%1.205%1.015%
Carlos Sainz1.012%1.110%1.150%1.114%
Fernando Alonso1.504%1.592%1.708%1.608%
Esteban Ocon1.595%1.628%1.836%1.736%
Lewis Hamilton0.122%0.148%0.276%0.158%
Valtteri Bottas0.376%0.423%0.540%0.442%
Pierre Gasly0.869%0.899%1.110%0.959%
Yuki Tsunoda1.776%2.001%2.116%1.932%
Robert Kubica3.623%3.623%