Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Fernando Alonso1.296%1.507%1.450%1.405%
Esteban Ocon1.669%1.614%2.094%1.833%
Nicholas Latifi3.451%3.675%4.394%3.617%
Alexander Albon2.601%2.654%3.020%2.729%
Lewis Hamilton0.985%0.975%1.137%1.101%
George Russell1.000%1.028%1.260%1.107%
Kevin Magnussen2.038%2.229%2.190%2.220%
Mick Schumacher2.381%2.459%2.829%2.557%
Guanyu Zhou2.223%2.316%2.719%2.371%
Valtteri Bottas1.859%2.114%2.535%2.115%
Pierre Gasly1.955%2.283%2.694%2.107%
Yuki Tsunoda2.118%2.319%3.203%2.231%
Sebastian Vettel2.382%2.615%3.212%2.561%
Lance Stroll2.489%2.732%3.396%2.726%
Daniel Ricciardo1.977%2.070%2.254%2.093%
Lando Norris1.261%1.293%2.014%1.388%
Charles Leclerc0.050%0.020%0.811%0.098%
Carlos Sainz0.256%0.240%0.360%0.314%
Max Verstappen0.116%0.117%0.228%0.149%
Sergio Pérez0.542%0.494%1.292%0.646%
Nyck de Vries2.882%2.882%
Nico Hülkenberg2.553%2.553%