Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Max Verstappen0.049%0.000%0.163%0.078%
Sergio Pérez0.758%0.826%1.152%0.930%
Charles Leclerc0.289%0.251%0.619%0.359%
Carlos Sainz0.535%0.568%0.710%0.656%
Lewis Hamilton0.683%0.709%1.352%0.769%
George Russell0.754%0.688%0.952%0.855%
Pierre Gasly1.342%1.223%2.443%1.634%
Esteban Ocon1.371%1.471%2.497%1.544%
Lando Norris0.820%0.822%1.186%0.972%
Oscar Piastri1.055%1.118%1.260%1.201%
Guanyu Zhou2.161%2.323%3.525%2.432%
Valtteri Bottas1.722%1.968%2.814%1.944%
Fernando Alonso0.832%0.851%0.968%0.943%
Lance Stroll1.724%1.942%2.414%1.928%
Kevin Magnussen2.158%2.451%3.262%2.430%
Nico Hülkenberg1.505%1.474%2.790%1.670%
Daniel Ricciardo1.321%3.222%
Yuki Tsunoda1.850%1.873%2.794%2.089%
Alexander Albon1.398%1.620%2.040%1.553%
Logan Sargeant2.660%2.449%5.768%3.148%
Liam Lawson1.823%5.298%
Nyck de Vries2.876%2.350%3.955%2.876%