Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Max Verstappen0.141%0.047%0.400%0.177%
Sergio Pérez0.979%1.003%1.878%1.142%
Lewis Hamilton0.726%0.739%1.214%0.840%
George Russell0.487%0.595%0.661%0.566%
Charles Leclerc0.461%0.499%0.593%0.560%
Carlos Sainz0.479%0.550%0.861%0.540%
Lando Norris0.253%0.359%0.386%0.307%
Oscar Piastri0.495%0.610%0.631%0.558%
Fernando Alonso1.025%1.054%1.227%1.143%
Lance Stroll1.491%1.607%1.653%1.600%
Jack Doohan1.828%1.828%
Pierre Gasly1.440%1.670%2.454%1.618%
Franco Colapinto1.857%1.876%2.611%1.857%
Alexander Albon1.436%1.501%1.570%1.533%
Yuki Tsunoda1.236%1.251%1.409%1.330%
Liam Lawson1.447%1.553%
Guanyu Zhou2.442%2.716%2.998%2.645%
Valtteri Bottas1.863%1.962%2.262%2.018%
Kevin Magnussen1.652%1.742%2.069%1.756%
Nico Hülkenberg1.339%1.415%1.844%1.494%
Esteban Ocon1.709%1.811%2.266%1.867%
Oliver Bearman1.581%4.100%
Daniel Ricciardo1.589%1.547%1.747%1.678%
Logan Sargeant2.097%2.275%2.236%2.181%