Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Lando Norris0.100%0.117%0.177%0.128%
Oscar Piastri0.145%0.117%0.251%0.188%
Charles Leclerc0.524%0.533%0.641%0.580%
Lewis Hamilton0.781%0.878%1.183%0.864%
Max Verstappen0.223%0.262%0.366%0.285%
Yuki Tsunoda1.181%1.340%1.607%1.294%
Andrea Kimi Antonelli0.731%0.676%1.170%0.832%
George Russell0.348%0.400%0.489%0.407%
Fernando Alonso1.045%1.040%1.167%1.125%
Lance Stroll1.724%1.929%1.957%1.880%
Franco Colapinto1.947%2.047%2.246%2.040%
Pierre Gasly1.311%1.394%1.528%1.448%
Esteban Ocon1.632%1.861%1.844%1.757%
Oliver Bearman1.355%1.423%1.663%1.521%
Isack Hadjar0.958%0.961%1.042%1.033%
Liam Lawson1.293%1.331%1.451%1.417%
Alexander Albon1.257%1.401%1.672%1.395%
Carlos Sainz0.907%1.006%1.114%1.026%
Gabriel Bortoleto1.565%1.746%1.949%1.710%
Nico Hülkenberg1.619%1.795%1.810%1.747%
Jack Doohan1.612%1.626%