← 2025 F1
2026 F1

Süpergrid

→
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SÜPERGRİD NEDİR?

#SürücüEn İyi %80OrtancaOrtalamaBudanmış
Lando Norris0.466%0.439%0.529%0.508%
Oscar Piastri0.546%0.602%0.593%0.576%
Andrea Kimi Antonelli0.130%0.094%0.328%0.142%
George Russell0.209%0.241%0.251%0.228%
Max Verstappen0.515%0.503%0.611%0.552%
Isack Hadjar0.814%0.841%0.887%0.873%
Charles Leclerc0.447%0.416%0.494%0.468%
Lewis Hamilton0.414%0.400%0.500%0.443%
Alexander Albon2.948%2.941%3.055%2.997%
Carlos Sainz2.577%2.448%2.754%2.636%
Liam Lawson1.574%1.817%1.582%1.645%
Arvid Lindblad1.489%1.436%1.612%1.556%
Fernando Alonso4.209%4.113%4.349%4.281%
Lance Stroll4.754%4.692%4.867%4.856%
Esteban Ocon2.569%2.577%2.629%2.646%
Oliver Bearman2.345%2.303%2.481%2.456%
Gabriel Bortoleto1.842%1.770%2.227%1.899%
Nico Hülkenberg1.863%1.855%1.963%1.905%
Franco Colapinto1.952%2.083%2.068%2.030%
Pierre Gasly1.695%1.888%1.672%1.769%
Sergio Pérez4.181%4.030%4.280%4.246%
Valtteri Bottas4.324%4.412%4.520%4.415%
Yuki Tsunoda2.408%2.309%