←
2023 F2

Sezon İstatistikleri

2024 F2 →
Sıfırla
Belli yarış aralıklarındaki istatistikleri seçebilirsiniz ya da bütün sezonu görmek için süzgeci sıfırlayabilirsiniz.

SürücüToplam
Dennis Hauger-------------
Jehan Daruvala-------------
Enzo Fittipaldi-------------
Zane Maloney-------------
Théo Pourchaire-------------
Victor Martins-------------
Frederik Vesti-------------
Oliver Bearman-------------
Jak Crawford-------------
Isack Hadjar-------------
Ayumu Iwasa-------------
Arthur Leclerc-------------
Amaury Cordeel-------------
Jack Doohan-------------
Roy Nissany-------------
Josh Mason----
Roman Staněk-------------
Clément Novalak-------------
Richard Verschoor-------------
Juan Manuel Correa-------------
Kush Maini-------------
Ralph Boschung-------------
Brad Benavides---------

SürücüOrtalama
Dennis Hauger4151051761314962116
Jehan Daruvala115126815913810161620
Enzo Fittipaldi131416214266118191310
Zane Maloney1817595211571444204
Théo Pourchaire132335384510114
Victor Martins2138271123852
Frederik Vesti571341821032389
Oliver Bearman12261161195716217
Jak Crawford19109779101518121719
Isack Hadjar14194181020219513948
Ayumu Iwasa761179416361612155
Arthur Leclerc81371320138121715171213
Amaury Cordeel1521212111107212021181918
Jack Doohan174151643541115141
Roy Nissany21181420181614111914211712
Josh Mason22222222
Roman Staněk916171222181716221820315
Clément Novalak22111919151920201517132121
Richard Verschoor320181061211171291497
Juan Manuel Correa1612201513111222162071811
Kush Maini6881412144210191163
Ralph Boschung109111119172218137151016
Brad Benavides202222222122181921

SürücüOrtalama
Dennis Hauger614161751319259115
Jehan Daruvala11512531521231141620
Enzo Fittipaldi13131681485411319131
Zane Maloney18156262115101477207
Théo Pourchaire10781189837611014
Victor Martins810739410898369
Frederik Vesti991371039189832
Oliver Bearman1285916101954105917
Jak Crawford1912442113171210419
Isack Hadjar14181018120212613273
Ayumu Iwasa449172616751616156
Arthur Leclerc31241320133111615151213
Amaury Cordeel152021211114212020181918
Jack Doohan17615167766101161410
Roy Nissany2117142018161491814211712
Josh Mason21222222
Roman Staněk221171222181715221820815
Clément Novalak22151919151920201517122121
Richard Verschoor719181051211161221724
Juan Manuel Correa1611201513111222192241811
Kush Maini5331412147141191158
Ralph Boschung1211101917221713413116
Brad Benavides202222222122181821

SürücüOrtalama
Dennis Hauger281-15461213-124
Jehan Daruvala6317-219-115--1719
Enzo Fittipaldi813-51010-4111-132
Zane Maloney9-5-51418101210-149
Théo Pourchaire5-18-8214242-47
Victor Martins3215-732774-220
Frederik Vesti17682919196-11
Oliver Bearman15-71-786312-610
Jak Crawford149233-1141414-1313
Isack Hadjar201268-1235811-115
Ayumu Iwasa4113-18112127--8
Arthur Leclerc12114-149138159-721
Amaury Cordeel21191210-17151619---17
Jack Doohan117--6573105-96
Roy Nissany18109--201091713--14
Josh Mason19-1615
Roman Staněk131716912135151615-8-
Clément Novalak16151171711-17-17-1016
Richard Verschoor221610-46-1813--33
Juan Manuel Correa101414616-4192016-18-
Kush Maini753413181613618-511
Ralph Boschung14---161720-8-1918
Brad Benavides1918-11111412-18

SürücüOrtalama
Dennis Hauger4151051761314962116
Jehan Daruvala114126815813810161620
Enzo Fittipaldi131416214296118191310
Zane Maloney1817595201571444204
Théo Pourchaire182335384510114
Victor Martins2138271123852
Frederik Vesti561341821032389
Oliver Bearman12261161195716217
Jak Crawford19109779101517121719
Isack Hadjar14194181019219513948
Ayumu Iwasa751179416361612155
Arthur Leclerc81371320127121615171213
Amaury Cordeel1521212111106211921181918
Jack Doohan173151643541115141
Roy Nissany21181420182114111814211712
Josh Mason22222222
Roman Staněk916171222171716221820315
Clément Novalak22111919151820202017132121
Richard Verschoor320181061111171291497
Juan Manuel Correa1612201513141222152071811
Kush Maini6781412134210191163
Ralph Boschung109111119162218137151016
Brad Benavides202222222122181921

SürücüOrtalama
Dennis Hauger-51965811147-557
Jehan Daruvala173614131410611-177-
Enzo Fittipaldi97-2-267837414
Zane Maloney3175113161521642-17
Théo Pourchaire11323277362-35
Victor Martins--16-8391359-2
Frederik Vesti-144153-2---3
Oliver Bearman141015111158127-1-
Jak Crawford1215-991381017-31610
Isack Hadjar79177122012155-6118
Ayumu Iwasa84112104254-1324
Arthur Leclerc68310-9-9131114-6
Amaury Cordeel15201419-1917-21158816
Jack Doohan162815-64411-61
Roy Nissany1111-18151816171512121511
Josh Mason141512-
Roman Staněk-141017712--149111012
Clément Novalak1316121617211312-131-18
Richard Verschoor5678410116106413-
Juan Manuel Correa1018111314111811916101413
Kush Maini41295617--20818-9
Ralph Boschung2191820-1514-191016915
Brad Benavides18-13-1622191318

Sürücü Puanları